четвер, 13 листопада 2014 р.

ІІІ Всеукраїнська благодійна акція "Назустріч мрії"

Проходить з 15 жовтня по 26 грудня 2014
Станом на сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток, адже Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%. У структурі онкологічних захворювань у дітей лідирують лейкемія, пухлини головного мозку і кісток. Така статистика в усьому світі, така статистика і в Україні. В Україні гострими лейкеміями хворіють 300-360 пацієнтів на рік. Це діти абсолютно різної вікової категорії - від одного місяця життя до 18 років, і всі вони потребують дуже агресивного важкого лікування. У першу чергу, це хіміотерапія. На сьогодні, на жаль, зберігається проблема - скільки коштує життя дитини. Коштує воно дорого. Те, що оплачується державою (в залежності від різних груп пацієнтів) - від 40% до 60% потреби.
При ранньому та правильному встановленні діагнозу і своєчасному початку лікування з подальшим комплексом реабілітаційних заходів 70% злоякісних пухлин у дітей можуть бути вилікувані.

У зв’язку з цим виникає гостра потреба в реабілітаційних центрах, заходах, здатних доповнити медико-соціальну допомогу, надати психологічний, педагогічний та інший супровід пацієнтам даної категорії. Цю роботу здійснює протягом семи  років у м. Києві дитячий реабілітаційний Міні-Центр «Казковий Світ», в якомубезкоштовно проходять реабілітацію онкохворі діти. Позитивні результати щорічно отримують понад 500-600 онкохворих дітей завдяки сучасним психотерапевтичним методикам і технологіям.
Міні-Центр відвідують діти, які знаходяться на лікуванні в лікарні «ОХМАТДИТ», центрах СНІДу, онкологічних, неврологічних та педіатричних відділеннях різних медичних установ та які вже пройшли лікування. В Центрі діти за допомогою спеціальних психотерапевтичних  методик, через гру, різноманітних казкових персонажів, клоунів, декорації, уяву налаштовуються на одужання, включаються у позитивну казкову програму  здоров’я,  забувають про свою хворобу.
Більш детальну інформацію дивіться тут 

Немає коментарів:

Дописати коментар